الوپیک

الوپیک یک سرویس برای ارسال انواع کالا است که در اکثر مناطق ایران فعالیت دارد. از طریق این سرویس می‌توانید پیک موتوری، سواری یا وانت تهیه کنید و سفارش‌ها را از این طریق برای مشتری بفرستید.

نحوه اتصال سایت به سرویس الوپیک

پرتال این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهد تا سایتتان را به‌راحتی و بدون هیچ کار خاصی به الوپیک متصل کنید. برای اتصال سایتتان به الوپیک باید مراحل زیر را طی کنید:

استفاده از الوپیک روی سایت

  1. از پنل مدیریت سایتتان به بخش برنامه‌های جانبی بروید.
  2. روی دکمۀ "نصب برنامه" الوپیک کلیک کنید.
  3. در صفحه جدیدی که برای شما باز می‌شود، یک ویدیو قرار دارد که در آن روش اتصال سایت به الوپیک را آموزش دادیم.اتصال سایت به الوپیک
  4. ابتدا از طریق لینک موجود در این صفحه، به سایت الوپیک بروید و درخواست دریافت API را ثبت کنید.
  5. وقتی که API را از الوپیک دریافت کردید، آن را در بخش "توکن اتصال به api" وارد کنید.
  6. سپس اطلاعات محل خودتان و نوع وسیله نقلیه را وارد کنید. آدرستان را روی نقشه انتخاب کنید و در صورت لزوم، تیک گزینه "هزینه پیک در مقصد پرداخت شود؟" را بزنید.
  7. در نهایت روی دکمۀ "نصب برنامه" کلیک کنید تا الوپیک روی سایت شما فعال شود.

برای این که هزینه ارسال سفارش براساس اطلاعات سرویس الوپیک محاسبه شود، باید روش محاسبه هزینه ارسال را روی الوپیک تنظیم کنید. بعد از اینکه مشتری سفارشی را ثبت کرد، از طریق بخش ویرایش سفارش می‌توانید اعلام کنید که سفارش آمادۀ ارسال است. سپس پیکی از طرف الوپیک به محل شما می‌آید و سفارش را دریافت می‌کند و به مشتری تحویل می‌دهد. علاوه‌بر این، می‌توانید سفارش را به‌صورت دستی یا با پیک فروشگاه ارسال کنید. در بخش ارسال دستی به شما توضیح دادیم که چطور این کار را انجام دهید.

02191003383 داخلی 2