💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

مدیریت فایل‌ها

در تمام بسته‌های پرتال امکان آپلود انواع مختلف فایل‌ها در هاست سایتتان وجود دارد. دقت کنید که بسته مبتدی پرتال فقط 1 گیگابایت و بسته کوچک 4 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی دارند. در بسته‌های استاندارد و پیشرفته محدودیت حجمی برای آپلود فایل در هاستتان وجود ندارد.

نکته: توجه کنید که حداکثر حجم فایل برای آپلود در هاستتان 1 گیگابایت است و اگر فایلی دارید که حجم آن بیشتر است، باید فایل را چند قسمت کرده و به‌صورت جداگانه آپلود کنید.

نحوه آپلود فایل در هاست

برای آپلود فایل در هاستتان مراحل زیر را طی کنید:

مدیریت فایل‌ها

  1. از منوی سمت راست پنل مدیریت سایتتان روی گزینه "مدیریت فایل‌ها" کلیک کنید.
  2. سپس از بخش مدیریت فایل‌ها، روی دکمه سبز رنگ "آپلود فایل"  کلیک کنید.آپلود فایل در هاست
  3. روی گزینه انتخاب فایل کلیک کرده و فایل موردنظرتان را از پنجره باز شده انتخاب کنید.
  4. در نهایت روی دکمه "شروع آپلود" کلیک کنید تا فایل در هاست شما آپلود شود.
  5. حالا می‌توانید فایلتان را در بخش مدیریت فایل‌ها ببینید.

در بخش مدیریت فایل‌ها می‌توانید پوشه‌های مختلفی ایجاد کنید و فایل‌هایتان را داخل این پوشه‌ها آپلود کنید. با این کار فضای هاست شما منظم‌تر خواهد بود و فایل‌هایتان را راحت‌تر و سریع‌تر پیدا می‌کنید. برای درست کردن پوشه از بخش مدیریت فایل‌ها روی دکمه ایجاد پوشه کلیک کنید. در پنجره باز شده نام دلخواهتان را برای پوشه بنویسید و روی دکمه ایجاد پوشه کلیک کنید.

درست کردن پوشه در هاست

برای حذف فایل یا پوشه ابتدا تیک سمت راست آن را بزنید و از بالای صفحه روی دکمه "حذف" کلیک کنید. سپس در پنجره باز شده روی دکمه حذف فایل کلیک کنید.

در صورتی که فروشگاه فایل دارید یا دوره آموزشی می‌فروشید، می‌توانید فایل‌هایتان را در بخش مدیریت فایل‌ها آپلود کنید. سپس روی فایلی که آپلود کردید راست کلیک کنید و گزینه Copy Link Address را بزنید. در نهایت لینک کپی شده را در قسمت ایجاد محصول مجازی وارد کنید.

02191003383 داخلی 2