تعرفه‌ها

راه‌اندازی سایت و نگهداری از آن هزینه‌های مختلفی دارد. از طرف دیگر برای هر کدام از این ابزارها باید هزینۀ جداگانه پرداخت کنید. پرتال تمام پیش‌نیازهای لازم برای ساخت سایت را به‌صورت یک پکیچ کامل در اختیار شما قرار می‌دهد. به این ترتیب لازم نیست هزینه‌های جداگانه و اضافی پرداخت کنید. به‌طور کلی برای ساخت یک سایت اینترنتی، حداقل به سه ابزار نیاز دارید.

 1. هاست
 2. دامنه
 3. سیستم مدیریت محتوا

هر کدام از این موارد هزینۀ خاص خودشان را دارند. نکتۀ مهمی که روی عملکرد سایت شما تأثیر بسیار زیادی دارد این است که از ابزارهای باکیفیت استفاده کنید. البته دامنۀ سایت تأثیری روی عملکرد سایتتان ندارد و فقط یک آدرس است. منتها هاست و سیستم مدیریت محتوا بسیار مهم هستند و باید به کیفیت آن‌ها اهمیت دهید. به‌طور کلی قبل از راه‌اندازی سایت باید به موارد زیر توجه کنید:

 • هاست باید پرسرعت و بهینه باشد.
 • دقت کنید که منابع هاست مثل حجم و ترافیک آن کافی باشد.
 • سیستم مدیریت محتوا امکاناتی که لازم دارید را داشته باشد.

پرتال برای اینکه کار شما را راحت و سریع کند، بهترین ابزارهای موجود برای ساخت سایت را به‌صورت کامل در اختیار شما قرار می‌دهد. در واقع با خرید هر کدام از بسته‌های پرتال، تمام چیزهایی که برای ساخت سایت نیاز دارید، در اختیارتان می‌گذاریم. به همین دلیل به جز هزینۀ بسته‌های پرتال، لازم نیست هیچ هزینۀ اضافی دیگری پرداخت کنید.

بسته‌های پرتال و امکانات آن‌ها

پرتال 4 بستۀ متفاوت دارد که هرکدامشان برای کسب و کارهای خاصی مناسب هستند. هزینۀ بسته‌های پرتال به‌صورت سالانه است و شامل هاست، دامنه و سیستم اختصاصی پرتال برای مدیریت محتوا می‌شود. اطلاعات کامل در مورد تعرفۀ بسته‌های پرتال را در صفحۀ تعرفه‌های پرتال در اختیارتان قرار دادیم.

 • بستۀ مبتدی پرتال برای سایت‌هایی مناسب است که قرار نیست محصولی در آن‌ها فروخته شود. این بسته بیشتر به درد سایت‌های شرکتی، شخصی و کاتالوگ‌های معرفی محصول می‌خورد.
 • بستۀ کوچک برای سایت‌های فروشگاهی مناسب است که تازه فعالیت آنلاین خودشان را شروع کرده‌اند و هنوز مشتری ندارند. این بسته اکثر امکانات لازم برای شروع کسب و آنلاین را دارد.
 • بستۀ استاندارد برای سایت‌های فروشگاهی که فروش خوبی دارند مناسب است. در این بسته تمام امکانات پرتال قرار دارد و هچ محدودیتی برای وارد کردن محصول در سایت نخواهید داشت.
 • بستۀ پیشرفتۀ پرتال برای سایت‌هایی مناسب است که تعداد بسیار زیادی مشتری و بازدیدکننده دارند. در این بسته تمام قابلیت‌های پرتال بدون هیچ محدودیتی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نکتۀ مهمی که در مورد بسته‌های پرتال وجود دارد این است که شما هر زمانی که بخواهید می‌توانید سایتتان را به بستۀ بالاتر ارتقا دهید. مثلاً برای شروع کار می‌توانید از بستۀ کوچک شروع کنید و بعد از چند ماه که مشتریانتان زیاد شد، سایتتان را به بستۀ استاندارد ارتقا دهید. در این حالت فقط مابه‌التفاوت هزینۀ دو بسته از شما دریافت می‌شود.

هدایای پرتال به شما

با خرید هرکدام از بسته‌های پرتال، تعدادی قابلیت و ویژگی عالی به‌صورت رایگان به شما داده می‌شود.

 • تمام بسته‌های پرتال شامل پشتیبانی رایگان هستند و هر مشکلی که در سایتتان داشتید، از طریق تیکت یا تماس تلفنی پیگیری می‌شود.
 • روی تمام بسته‌های پرتال یک دامنۀ ir رایگان قرار دارد و لازم نیست برای خرید دامنه هزینه پرداخت کنید. (بستۀ پیشرفته دامنۀ com رایگان هم دارد).
 • همۀ بسته‌های پرتال دارای SSL رایگان هستند. فقط کافیست بعد از خرید بسته به پشتیبانی پرتال تیکت ارسال کنید تا روی سایت شما فعال شود.
 • در بسته‌های پرتال امکان ایجاد ایمیل اختصاصی در دسترس است و می‌توانید آدرس ایمیل با نام دامنۀ خودتان داشته باشید.
 • بعد از خرید بسته و فعال‌سازی، تعداد زیادی ویدیوی آموزشی رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. در این ویدیوها نحوۀ کار با پرتال و حتی روش‌های کسب درآمد از سایت و افزایش فروش را به شما توضیح دادیم.

برای اینکه با پرتال و امکانات آن بیشتر آشنا شوید، یک دورۀ آزمایشی 7 روزه برای شما در نظر گرفتیم. در این مدت می‌توانید به‌صورت رایگان یک سایت برای خودتان بسازید و آن را با سلیقۀ خودتان طراحی کنید. در بخش (دوره آزمایشی) راهنمای پرتال، کامل‌تر در مورد این دورۀ تستی و روش استفاده از آن توضیح دادیم.

در نهایت اگر بعد از پایان دورۀ آزمایشی از خدمات پرتال راضی بودید، می‌توانید هزینۀ اشتراک سالانۀ هر کدام از بسته‌ها را پرداخت کنید تا سایتتان فعال شود. در ضمن پرتال تضمین می‌کند که در مدت این یکسال، هیچ هزینۀ پنهانی و اضافی از شما دریافت نمی‌شود.

اگر همین الان سایت اینترنتی دارید و می‌خواهید از خدمات پرتال استفاده کنید، تیم پشتیبانی پرتال به شما کمک می‌کند تا اطلاعات سایت فعلی خودتان را به سرویس پرتال انتقال دهید. در بخش (مهاجرت به پرتال) توضیح دادیم که باید چه کارهایی را انجام دهید.

02191003383 داخلی 2