💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

افزودن لوگو اینماد در سایت

نماد اعتماد الکترونیکی یا اینماد یک مجوز رسمی است که به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود. وقتی نماد اعتماد روی سایتتان باشد، مشتریان با دیدن آن راحت‌تر به شما اعتماد می‌کنند. وقتی روی نماد اعتماد کلیک می‌شود، اطلاعات صاحب سایت، مجوزهای آن و تعداد شکایاتی که از سایت شده است به مشتریان نمایش داده می‌شود. در بخش‌های دیگر به‌صورت مفصل در مورد اینماد و روش دریافت آن توضیح دادیم.

برای گرفتن اینماد باید در سامانه آن به آدرس enamad.ir ثبت نام کنید و مدارک خواسته شده را در این سامانه بفرستید تا اطلاعاتتان را تایید کنند. بعد از این که مراحل دریافت اینماد را طی کردید، یک کد به شما داده می‌شود. برای این که نماد اعتماد در سایت شما نمایش داده شود، باید این کد را در سایت وارد کنید. در ویدیو زیر توضیح دادیم که چطور می‌توانید کد اینماد را در سایتی که با پرتال ساختید وارد کنید:

اضافه کردن کد اینماد در سایت

پرتال زمینه لازم برای افزودن راحت و سریع کد اینماد در سایت را فراهم کرده است. به همین دلیل اصلا لازم نیست کدنویسی و کارهای پیچیده‌ای را برای اضافه کردن کد اینماد به سایت انجام دهید. اکثر قالب‌های پرتال بخشی را برای اضافه کردن اینماد دارند که در پایین قالب قرار دارد. به‌صورت پیش‌فرض تصویر اینماد در این قسمت قرار دارد و خیلی راحت می‌توانید به جای آن کد اینماد خودتان را قرار دهید.

بعضی از قالب‌های پرتال هم بخشی برای اضافه کردن کد اینماد ندارند. در ادامه به شما یاد می‌دهیم که چطور کد اینماد را در هر دو دسته از قالب‌های پرتال قرار دهید.

مرحله اول: ورود به قسمت ویرایش قالب

اگر عکس نماد اعتماد در پایین قالبی که برای سایتتان انتخاب کردید وجود دارد، این مراحل را دنبال کنید. در ابتدا باید وارد بخش ویرایش قسمت کد اینماد شوید. برای این کار ابتدا روی گزینه «مشاهده وب‌سایت» از منوی سمت راست سایت کلیک کنید تا سایتتان را ببینید.

در ادامه به قسمت پایین سایت بروید تا بخشی که نماد اعتماد در آنجا قرار می‌گیرد را مشاهده کنید. در کنار این قسمت روی دکمه «ویرایش» کلیک کنید تا بتوانید این بخش را تغییر دهید.

مرحله دوم: قرار دادن کد اینماد در ابزارک سایت

حالا فقط کافیست کدی که اینماد به شما داده است را کپی کنید. در بخش ویرایش ابزارک قسمتی که باید کد اینماد را قرار دهید، مشخص شده است. ابتدا کدهایی که در این کادر قرار دارد را به صورت کامل پاک کنید. بعد از آن کد اینماد را در این بخش قرار دهید. در انتها هم روی دکمه «ذخیره تغییرات» کلیک کنید.

اگر بخش اینماد در قالبی که انتخاب کردید وجود نداشت، به پنل مدیریت سایت بروید. از منوی سمت راست روی «پشتیبانی» کلیک کنید.

در ادامه گزینه‌های دیگری برای شما نمایش داده می‌شود. از بین این گزینه‌ها روی «تیکت‌های شما به پرتال» کلیک کنید.

در ادامه وارد صفحه‌های تیکت‌ها می‌شوید. در این صفحه روی دکمه «درخواست جدید» کلیک کنید.

با این کار وارد صفحه ارسال تیکت پشتیبانی به پرتال می‌شوید. از این صفحه یک تیکت برای پشتیبانی بفرستید تا در کمترین زمان ممکن کد اینماد شما را به سایتتان اضافه کنند.

در بخش موضوع، موضوع درخواستتان را انتخاب کنید. در بخش عنوان درخواست هم بنویسید نصب اینماد یا قرار دادن اینماد در سایت و در کادر پایین آن هم توضیحات لازم و کد اینماد خودتان را وارد کنید. در نهایت روی دکمه «ارسال درخواست» کلیک کنید تا تیکت برای بخش پشتیبانی ارسال شود.

02191003383 داخلی 2