💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

فایل‌ها

پرتال این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهد تا هر نوع فایلی که می‌خواهید، در سایتتان قرار دهید. دست شما برای استفاده از فایل‌های تصویری، صوتی و ویدیویی در سایتتان باز است تا بتوانید از هر طریقی که می‌خواهید، جذابیت بصری سایتتان را افزایش دهید. پرتال این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا در هر قسمت از سایتتان بتوانید از تصاویر، ویدیوها و فایل‌های صوتی استفاده کنید. همچنین می‌توانید فایل‌های مختلف مثل دوره‌های آموزشی را در سایتتان آپلود کنید و آن‌ها را بفروشید.

نحوه مدیریت فایل‌ها در سایت ساز پرتال

بسته‌های پرتال دارای فضای ذخیره‌سازی برای آپلود فایل‌های شما هستند. در بسته‌های استاندارد و پیشرفته پرتال محدودیت حجمی برای آپلود فایل ندارید. به این ترتیب می‌توانید فایل‌های مختلف را در هاست سایتتان آپلود کنید. در بخش مدیریت فایل‌ها در رابطه با این موضوع به‌طور کامل توضیح دادیم.

شما می‌توانید فایل‌های دلخواهتان را در بخش‌های مختلف سایت مثل ابزارک‌های صفحه اصلی، گالری تصاویر، نوشته‌ها، صفحه‌ها و محصولات قرار دهید. البته در بعضی از بخش‌های سایت، محدودیت‌هایی برای قرار دادن فایل وجود دارد. در بخش آپلود فایل راهنمای پرتال در مورد انواع فرمت‌ها و فایل‌هایی که می‌توانید در بخش‌های مختلف سایتتان قرار دهید توضیح دادیم.

02191003383 داخلی 2