شروع به کار

به پرتال خوش آمدید. باعث افتخارمان است که خدمات ما را برای ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی انتخاب کردید. در بخش راهنما قرار است شما را به‌صورت کامل با سیستم پرتال آشنا کنیم و توضیح دهیم که پرتال چطور می‌تواند به شما و موفقیت کسب و کارتان کمک کند.

هدف پرتال این است که شما بتوانید یک کسب و کار آنلاین را در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به دانش فنی خاصی راه‌اندازی کنید. پرتال دوست دارد که سهمی در موفقیت کسب و کارهای کشور داشته باشد. به همین دلیل حتی بعد از راه‌اندازی کسب و کار در کنار شماست و کمکتان می‌کند تا از این راه به درآمد برسید.

نحوۀ کار پرتال

در راهنمایی که برای شما آماده کردیم، قرار است در مورد نحوۀ عملکرد پرتال و مزایای آن صحبت کنیم. یعنی به‌طور کامل با خدمات و امکانات پرتال آشنا می‌شوید. در این بخش به‌صورت مختصر با امکانات، پیش‌نیازها، راه‌های کسب درآمد، اطلاعات فنی، تعهدات، تعرفه‌ها و به‌روزرسانی‌های پرتال آشنا می‌شویم. این بخش از راهنما تقریباً به تمام سؤالات شما در مورد عملکرد پرتال پاسخ می‌دهد و دید شما را نسبت به سرویس ما بازتر می‌کند. به همین دلیل حتماً قسمت (پرتال چطور کار می‌کنه؟) را مشاهده کنید.

ایجاد سایت

بعد از آن به سراغ نحوۀ ساخت سایت یا فروشگاه اینترنتی در پرتال می‌رویم. از همان ابتدا که پرتال را طراحی و پیاده‌سازی کردیم، تمرکز اصلی ما روی راحتی استفاده از سرویس بود. پس خیالتان بابت استفاده از پرتال راحت باشد. سیستم ما طوری طراحی شده است که با هر سطح دانشی، می‌توانید با آن یک سایت بسازید. وقتی داخل پرتال ثبت‌نام کنید، یک چک لیست در اختیار شما قرار می‌گیرد. همین چک لیست را مرحله به مرحله دنبال کنید و در کمتر از یک روز، سایتتان را بسازید. برای مشاهدۀ این قسمت از راهنمای پرتال، به بخش (ساخت سایت با پرتال) مراجعه کنید.

پنل مدیریت

پرتال 2 قسمت اصلی دارد. قسمت اول سایت شماست که هرکسی با وارد کردن آدرس آن می‌تواند سایت شما را ببیند. قسمت بعدی پنل مدیریت است که فقط خودتان یا همکارانی که مشخص می‌کنید، به این بخش دسترسی دارند. در واقع، بخش مدیریت به کاربران عادی نمایش داده نمی‌شود. در این بخش می‌توانید تنظیمات یا ظاهر سایت را تغییر دهید و محتوا و محصولات خودتان را وارد سایت کنید. در بخش (ورود به مدیریت) بیشتر در مورد این قسمت و نحوۀ ورود به آن توضیح دادیم.

تست رایگان

برای تهیه و پیاده‌سازی پرتال زحمت زیادی کشیده شده است و ما خیلی به سرویسی که تهیه کردیم افتخار می‌کنیم. همچنین باور داریم که خدماتی بسیار عالی و باکیفیت به شما ارائه می‌کنیم. به همین دلیل برای این که خدمات عالی خودمان را به شما ثابت کنیم، به مدت 7 روز یک سایت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم. در این مدت می‌توانید به تمام امکانات پرتال دسترسی داشته باشید و یک سایت با ظاهر دلخواه خودتان بسازید. اگر از خدمات پرتال رضایت داشتید، می‌توانیم یک همکاری بی‌نظیر را با هم شروع کنیم. در قسمت (دورۀ آزمایشی) بیشتر در مورد 7 روز تست رایگان پرتال و نحوۀ دریافت آن توضیح دادیم.

تعرفه

پرتال خدمات کاملی را به شما ارائه می‌کند. به همین دلیل با یک هزینه، به تمام امکانات و سرویس‌های لازم برای راه‌اندازی سایت دسترسی دارید. پس خیالتان راحت، به غیر هزینۀ اولیۀ پرتال به هیچ عنوان لازم نیست هزینۀ دیگری پرداخت کنید. در قسمت (تعرفه‌ها) در مورد جزئیات هزینۀ ساخت سایت در پرتال توضیح دادیم و گفتیم که این هزینه شامل چه مواردی می‌شود.

مهاجرت به پرتال

اگر در حال حاضر یک سایت اینترنتی دارید و می‌خواهید با پرتال همکاری کنید، ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که به‌سادگی این کار را انجام دهید. در این شرایط می‌توانید روی کمک پشتیبانی پرتال حساب کنید. در بخش (مهاجرت به پرتال) به‌صورت کامل توضیح دادیم که برای انتقال سایتتان به پرتال، باید چه کار کنید.

فعال‌سازی

وقتی با این موارد اولیه آشنا شدید، نوبت به فعال کردن سایتتان می‌رسد. وقتی سایتتان را فعال می‌کنید، سایت روی دامنۀ اختصاصی شما اجرا می‌شود. یعنی با وارد کردن اسم دامنۀ خودتان در مرورگر، می‌توانید سایتتان را ببینید. برای فعال شدن سایت یا فروشگاهتان، ابتدا باید تعرفۀ اشتراک سالانۀ پرتال را پرداخت کنید. در بخش (فعال‌سازی) راهنمای پرتال، کاملاً دقیق و مرحله به مرحله توضیح دادیم که باید چه کار کنید تا سایتتان فعال شود.

پشتیبانی

وجه تمایز پرتال با سایر سرویس‌ها و روش‌های ساخت سایت این است که پرتال به شما خدمات پشتیبانی رایگان می‌دهد. پشتیبانی پرتال در تمام مراحل راه‌اندازی سایت و حتی بعد از آن، برای ایجاد تغییر یا حل مشکلات احتمالی سایت در کنار شماست. علاوه‌بر این، تعداد زیادی ویدیوی آموزشی آماده کردیم که در آن‌ها تمام بخش‌های پرتال را به‌صورت مفصل و کامل توضیح دادیم. پیشنهاد می‌کنم حتماً از بخش (پشتیبانی) راهنما دیدن کنید تا با تمام خدمات پشتیبانی پرتال آشنا شوید.

امنیت

پرتال اهمیت زیادی به امنیت سایت‌ها و اطلاعات آن‌ها می‌دهد. چون می‌دانیم که یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شما امنیت اطلاعات سایتتان است، به همین دلیل تمام تلاشمان را می‌کنیم تا امنیت آن را تأمین کنیم. در نتیجه، اصلاً لازم نیست نگران امنیت سایتتان باشید. تیم توسعۀ پرتال زمان زیادی را صرف افزایش امنیت سیستم و اطلاعات کاربران کرده است. امنیت سایت به 2 بخش کلی تقسیم می‌شود. بخش اول امنیت زیرساخت‌ها و سرویس است که به‌صورت کامل آن را رعایت کردیم و مدام در حال بهبود امنیت پرتال هستیم. بخش دوم هم مواردی هستند که شما باید رعایت کنید تا امنیت سایتتان تأمین شود. در بخش (امنیت) راهنمای پرتال توضیح دادیم که چه کارهای ارزشمندی برای امنیت اطلاعات و سایت شما انجام دادیم. علاوه‌بر این، شما را راهنمایی می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که رعایت چه مواردی از طرف شما، به افزایش امنیت فروشگاهتان کمک می‌کند.

سؤالات پرتکرار

در این بخش از راهنمای پرتال سعی کردیم تمام موارد لازم برای آشنایی با سرویس و خدمات پرتال را به شما توضیح دهیم. در پایان این مسیر، تعدادی از سؤالات پرتکرار کاربران را که دفعات زیادی از کارشناسان پشتیبانی پرسیده شده‌اند، در بخش (سؤالات پرتکرار) جمع‌آوری کردیم. اگر همچنان سؤالی در ذهن شما باقی‌مانده است، حتماً این بخش را مشاهده کنید.

02191003383 داخلی 2