آیا خودم باید محتوای سایتم را وارد کنم؟

بعد از اینکه سایت اینترنتی خودتان را ساختید، نوبت به این می‌رسد که محتواهای خودتان را وارد سایت کنید. یک سایت اینترنتی بدون محتوا هیچ کاربردی ندارد. محتوا تمام چیزهایی است که شما در سایت‌تان قرار می‌دهید و شامل محصولات و مقالات وبلاگ می‌شود. اگر بسته مبتدی پرتال را تهیه کرده باشید، قابلیت درج محصول در سایت ندارید و فقط می‌توانید مقاله در سایت‌تان منتشر کنید. محتوایی که در سایت‌تان قرار می‌دهید وارد موتورهای جستجو می‌شود و بازدیدکنندگان زیادی برای سایت شما می‌آورد. پس در نتیجه همیشه باید محتوای خوب و کاربردی در سایت‌تان تولید کنید تا درآمدتان بیشتر شود.

به جز این موارد یعنی محصولات و مقالات، لازم است محتواهای دیگری مثل صفحات موردنیاز و محتوای صفحه اصلی سایت را هم وارد کنید. حالا سوالی که احتمالا برای شما پیش آمده این است که این اطلاعات را خودمان باید وارد سایت کنیم یا فرد دیگری این کار را انجام می‌دهد؟ بعضی از کاربران پرتال هم این سوال را دارند که آیا پرتال محتواها را وارد سایت می‌کند؟ یا این که پرتال خدماتی برای وارد کردن محتوا دارد یا نه؟ در ویدیو زیر به این سوالات پاسخ دادیم و شما را در این مورد راهنمایی می‌کنیم.

وارد کردن اطلاعات و محتوا در سایت

پرتال این امکان را به شما می‌دهد که سایت خودتان را به بهترین شکل ممکن ایجاد کنید و همه امکانات لازم را هم در اختیار شما قرار می‌دهد. کار با پرتال به شدت ساده است و اصلا با کارهای فنی درگیر نمی‌شود. با این حال وقتی که سایت‌تان را با پرتال ساختید، بقیه کارها از جمله تولید محتوا به عهده خودتان است. دلیلش این است که پرتال اطلاعاتی در مورد محصول یا کسب و کار شما ندارد. به همین دلیل نمی‌تواند بهترین اطلاعات را وارد سایت‌تان کند. در نتیجه خود شما که در زمینه فعالیت کسب و کارتان حرفه‌ای هستید، باید محتوا را وارد سایت‌تان کنید.

نه تنها پرتال، بلکه هیچ سرویس دیگری نمی‌تواند به خوبی خودتان محتواهای مناسبی برای سایت شما تولید کند. پس کار وارد کردن محتوا را خودتان باید انجام دهید. به این ترتیب می‌توانید سایت‌تان را به بهترین نحو آماده کنید و محتواهای جذابی که به درد مشتریان‌تان می‌خورد در سایت قرار دهید. البته این را هم بگوییم که پرتال، تمام امکانات و ابزارهایی که برای وارد کردن محتوا نیاز دارید را در اختیار شما قرار داده است. پس هیچ مشکلی برای وارد کردن اطلاعات سایت نخواهید داشت و این کار را به راحتی و با سرعت بالا انجام می‌دهید.

02191003383 داخلی 2