۳۰٪ تخفیف ویژه حمایت از کسب و کارها در کرونا

رایگان بودن هزینه ارسال در الوپیک

یکی از راه‌های جلب اعتماد و رضایت مشتریان فروشگاه اینترنتی این است که سفارش‌ها را در کوتاه‌ترین زمان به دست مشتری برسانید. بعضی از فروشگاه‌های اینترنتی هستند که سفارش مشتریان را در کمتر از 24 ساعت و یا چند ساعت بعد از ثبت سفارش، به دست مشتری می‌رسانند. این فروشگاه‌ها معمولا به وسیله پیک خودشان یا سرویس‌ها پیکی مثل الوپیک، سفارش را برای مشتری ارسال می‌کنند. با این کار، محصولات خریداری شده در کمترین زمان ممکن به دست خریدار می‌رسد.

البته این روش فقط برای مشتریانی امکان‌پذیر است که در نزدیکی شما باشند و برای آن دسته از مشتریانی که در شهرهای دیگر هستند کاربردی ندارد. فروشگاه ساز پرتال برای این که کار شما راحت شود، افزونه‌ای طراحی کرده که با فعال کردن آن، فروشگاه شما به سرویس الوپیک متصل می‌شود.

سرویس الوپیک

با فعال کردن این افزونه، مشتریان محل تحویل کالا را روی نقشه مشخص می‌کنند. بعد از ثبت سفارش پیکی از طرف الوپیک به محل شما می‌آید و سفارش را از شما تحویل می‌گیرد. در نهایت پیک در کمترین زمان ممکن سفارش را به مشتری تحویل می‌دهد. در نتیجه سفارشات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مشتریان شما می‌رسد.

فعال کردن این قابلیت در فروشگاه ساز پرتال بسیار ساده است و به دانش فنی خاصی نیاز ندارد. فقط با چند کلیک می‌توانید افزونه الوپیک را در سایت‌تان فعال کنید تا مشتریان بتوانند این روش را برای دریافت محصولات انتخاب کنند. این افزونه بعد از فعال‌سازی، به صورت خودکار و بدون مشکل روی سایت‌تان اجرا می‌شود، اما ممکن است هزینه ارسال را برای مشتریان، رایگان یا صفر نمایش دهد. در ویدیو زیر توضیح دادیم که چطور این مشکل را به راحتی رفع کنید:

مشکل رایگان شدن هزینه ارسال به این دلیل است که API اولیه الوپیک به صورت تست است. برای رفع این مشکل باید API اصلی را از الوپیک دریافت کنید. بعد از اعمال کردن API اصلی الوپیک در تنظیمات افزونه، مشکل رایگان یا صفر شدن هزینه ارسال با الوپیک رفع می‌شود. به این ترتیب هزینه ارسال کالا باتوجه به محل مشتری تعیین شده و در فاکتور فروش اعمال می‌شود.

02191003383 داخلی 2