💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

پرداخت

یکی از مهم‌ترین امکانات هر سایت فروشگاهی، قابلیت دریافت وجه از مشتریان است. به همین دلیل، پرتال تمام تلاشش کرده است تا هیچ کم و کاستی در این مورد نداشته باشد و کامل‌ترین خدمات پرداخت را در اختیارتان قرار دهد. دست شما در مدیریت روش‌های پرداخت در سایتتان کاملاً باز است. شما می‌توانید چند روش مختلف برای دریافت هزینۀ سفارش از مشتریان ایجاد کنید.

روش‌های پرداخت وجه در فروشگاه اینترنتی

پرتال 3 روش برای دریافت وجه در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید به دلخواه خودتان، هر روشی که خواستید را فعال یا غیرفعال کنید. این 3 روش عبارتند از:

  • پرداخت توسط درگاه‌های بانکی
  • پرداخت وجه به صورت واریز به حساب
  • پرداخت در محل

پرتال از انواع درگاه‎‌های پرداخت اینترنتی مستقیم و واسط پشتیبانی می‌کند که لیست آن‌ها را می‌توانید در صفحه افزونه‌های پرتال ببینید. همچنین می‌توانید به‌صورت همزمان چند درگاه پرداخت روی سایتتان فعال کنید، تا مشتریان از هر درگاهی که خواستند هزینۀ سفارش را پرداخت کنند. اتصال سایتتان به درگاه پرداخت نیاز به کدنویسی و دانش فنی ندارد. فقط باید درگاه موردنظرتان را دریافت کنید و اطلاعاتی که از شرکت ارائه دهندۀ درگاه پرداخت گرفته‌اید را در بخش درگاه‌های پرداخت پرتال وارد کنید.

همچنین پرتال این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به سادگی بتوانید پرداخت‌های مشتریان سایتتان را مدیریت کنید. علاوه‌بر این، می‌توانید پرداخت‌هایی که کاربرانتان داشته‌اند را به‌صورت دستی در پرتال ثبت کنید. در صورتی که می‌خواهید امکان دریافت وجه را در سایتتان فعال کنید، به قسمت (نحوه دریافت پول) از راهنمای پرتال بروید.

02191003383 داخلی 2