💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

برنامه‌های جانبی

پرتال تمام امکانات لازم و ضروری را به‌صورت پیش‌فرض در دسترس شما قرار داده است و می‌توانید از آن‌ها در سایتتان استفاده کنید. علاوه‌بر این امکانات، پرتال تعدادی افزونه یا برنامه جانبی هم در اختیار شما قرار داده است. از این برنامه‌های جانبی می‌توانید برای توسعه کسب و کار، بازاریابی و افزایش فروش استفاده کنید.

فعال‌سازی و استفاده از افزونه‌های پرتال بسیار ساده و سریع است و فقط با چند کلیک می‌توانید هر کدام از برنامه‌های جانبی موردنیاز را در سایتتان فعال کنید. در صورتی که به برنامه جانبی فعال شده در سایتتان نیازی نداشتید، با یک کلیک می‌توانید آن را غیرفعال کنید.

برنامه‌های جانبی پرتال برای افزایش فروش

ما در پرتال به فکر کسب درآمد و افزایش فروش شما هستیم و تلاش می‌کنیم امکانات لازم برای کسب درآمد از سایت را برای شما فراهم کنیم. یکی از کارهایی که پرتال در این خصوص انجام داده است، تهیه برنامه‌های جانبی کاربردی برای اتصال راحت سایت به کانال‌های بازاریابی است.

شما فقط با چند کلیک می‌توانید سایتتان را به سرویس‌های ترب، ایمالزو یکتانتمتصل کنید. ترب و ایمالز موتورهای جستجوی محصول هستند و یکتانت هم سرویس تبلیغات اینترنتی است.

اتصال سایت به شبکه‌های اجتماعی

 خیلی از فروشگاه‌های اینترنتی علاوه‌بر سایت، در شبکه‌های اجتماعی هم فعالیت دارند. به همین دلیل افزونه‌های بسیاری کاربردی خرید سریع و ویترینرا آماده کردیم تا به‌وسیله آن‌ها بتوانید سایتتان را به اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی متصل کنید.

ارسال سفارش

فروشگاه‌های اینترنتی که محصولات فیزیکی می‌فروشند به روش‌های ساده و سریع برای ارسال سفارش‌های مشتریان نیاز دارند. به همین دلیل پرتال افزونه‌های الوپیکو پست‌رسانرا در دسترس شما قرار داده است. با این افزونه‌ها به‌راحتی می‌توانید سایتتان را به سرویس‌های الوپیک و پست‌رسان متصل کنید. به این ترتیب روند ارسال محصولات راحت‌تر و سریع‌تر می‌شود.

اطلاع‌رسانی

با استفاده از پیامک و ایمیل می‌توانید با کاربران و مشتریان سایتتان در ارتباط باشید. برای این کار می‌توانید از برنامه جانبی ملی پیامک برای ارسال خودکار پیامک و از برنامه‌های جانبی ارسال ایمیل و میلرلایتبرای ارسال ایمیل استفاده کنید. همچنین با افزونه چت آنلاین می‌توانید سرویس چت آنلاین را روی سایتتان فعال کنید.

02191003383 داخلی 2