کانال‌های فروش

هدف ما در پرتال این است که شما یک سایت عالی و کامل داشته باشید و از آن به درآمد بالایی برسید. به همین دلیل تمام امکانات لازم برای دست‌یابی به فروش حداکثری را در اختیار شما قرار دادیم. بعد از اینکه سایت خودتان را با پرتال ساختید، نوبت به جذب مشتری می‌رسد. پرتال بیشتر از 10 سال است که در این حوزه فعالیت دارد و به بیشتر از 5000 فروشگاه اینترنتی خدمات می‌دهد؛ به همین دلیل به‌خوبی می‌دانیم که چه راه‌هایی برای فروش اینترنتی محصولات و جذب مشتری وجود دارد.

کار شما با پرتال بعد از ایجاد سایت تمام نمی‌شود. ما در تمام مراحل تجارتتان کنار شما هستیم تا بتوانید به‌راحتی از سایتتان کسب درآمد کنید. چطور این کار را برای شما انجام می‌دهیم؟ با توجه به شناخت کاملی که از حوزه‌های مختلف فروش آنلاین داریم، بهترین و پربازده‌ترین کانال‌های فروش اینترنتی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. شما فقط با چند کلیک ساده و بدون هیچ دانش خاصی، می‌توانید سایتتان را به این کانال‌های فروش متصل کنید. به این ترتیب در زمان بسیار کوتاهی، تعداد زیادی مشتری از طریق سایتتان جذب می‌کنید.

روش‌های عملی افزایش فروش سایت

روش‌های مختلفی برای جذب مشتری و افزایش فروش سایت وجود دارد، اما تعدادی از این روش‌ها بهتر و مؤثرتر هستند. پرتال زیرساخت‌های لازم برای استفاده از کانال‌های فروش مختلف را فراهم کرده است. این کانال‌‌های فروش عبارتند از:

تبلیغات گوگل

ترب

ایمالز

یکتانت

سئو

تمام کارهای فنی لازم برای استفاده از این کانال‌های فروش انجام شده است. فقط با چند کلیک، سایتتان را برای کسب درآمد از این روش‌ها آماده کنید. در بخش‌های مختلف این قسمت از راهنمای پرتال، با کانال‌های فروش اینترنتی و نحوۀ اتصال به آن‌ها آشنا می‌شوید.

02191003383 داخلی 2