۳۰٪ تخفیف ویژه به مناسبت عید نوروز

با یکتانت و ظرفیت‌های آن آشنا شوید

یکتانت سرویسی تبلیغاتی است که به فروش محصولات و خدمات شما در اینترنت کمک زیادی می‌کند. با این وجود هنوز خیلی از کسب و کارها با این سرویس و خدمات آن آشنایی ندارند. در ادامه یکتانت و خدمات آن را معرفی می‌کنیم و به شما می‌گوییم که چطور فروش خودتان را با این سرویس افزایش دهید.

در ویدیو زیر به صورت خلاصه در مورد یکتانت و خدمات آن توضیح دادیم:

یکتانت یک سرویس تبلیغات اینترنتی است؛ یعنی با دریافت هزینه از شما، کسب و کارتان را در فضای مجازی تبلیغ می‌کند. همین تبلیغات باعث می‌شود که مشتریان زیادی با محصولات و خدمات شما آشنا می‌شوند و در نهایت خریدشان را از شما انجام می‌دهند.

یکتانت چطور فروشم را بیشتر می‌کند؟

فکر کنید یک سایت فروشگاهی ساخته‌اید و محصولات‌تان را هم داخلش قرار دادید. حالا وقت آن رسیده که مشتریان به سایت‌تان بیایند و از شما خرید کنند. سوال مهمی که پیش می‌آید این است که مشتریان را از کجا پیدا کنیم؟ چطور مشتریان با سایت من آشنا می‌شوند؟

یک راه ساده و سریع برای نمایش سایت‌تان به مشتریان این است از سرویس یکتانت استفاده کنید. حالا یکتانت چه کار می‌کند؟ کار یکتانت این است که تبلیغ سایت شما را در صدها سایت دیگر که بازدیدکننده زیادی دارند، نمایش می‌دهد. به این ترتیب کاربرانی که آن سایت‌ها را می‌بینند، تبلیغات سایت شما را دیده و وارد سایت می‌شوند.

به همین راحتی در روز صدها کاربر وارد سایت‌تان شده و محصولات و خدمات‌تان را می‌بینند. از این تعداد هم آن‌هایی که تمایل داشته باشند، خریدشان را انجام می‌دهند. به عنوان مثال عکس زیر یکی از انواع تبلیغاتی است که یکتانت در سایت‌های پربازدید انجام می‌دهد.

تبلیغات در یکتانت

تقریبا در اکثر سایت‌های پربازدید می‌توانید تبلیغاتی را ببینید که کنارشان علامت یکتانت وجود دارد. این تبلیغات توسط سرویس یکتانت انجام می‌شود و انواع مختلفی دارد. به عنوان مثال اگر بنر تبلیغاتی بالای صفحه را در عکسی که قرار دادیم مشاهده کنید، تبلیغ محصول خاصی از یک سایت فروشگاهی است.

حالا چرا تبلیغ این محصول خاص برای من نمایش داده شده است؟ دلیلش این است که من قبلا یک بار این محصول را در سایت لیون کامپیوتر دیده بودم. به همین دلیل یکتانت تبلیغ همین محصول سایت لیون کامپیوتر را در سایت‌های دیگری به من نمایش می‌دهد. این کار باعث می‌شود که اگر قصد خرید کالا را دارم، روی تبلیغ کلیک کنم و خریدم را انجام دهم.

این کار بدون شک تاثیر زیادی در جذب مشتری دارد و باعث می‌شود که مشتریان شما چند برابر شود. به این نوع از تبلیغات، ریتارگتینگ گفته می‌شود که یکی از انواع تبلیغات یکتانت است. روش کاری این نوع تبلیغ به صورتی است که اگر کاربری وارد سایت شما شود، تبلیغ سایت شما را در سایت‌های دیگر هم به او نمایش داده می‌شود. مثلا ممکن است کاربری اسم محصول خاصی را در گوگل سرچ کرده و وارد سایت شما شده است. ممکن است قبل از ثبت سفارش، یک کار فوری برای مشتری پیش بیاید و همان لحظه نتواند خریدش را انجام دهد.

حتی ممکن است مشتری از سایت شما خارج شود تا بیشتر در مورد محصول تحقیق کند یا قیمت سایت‌های دیگر را هم مقایسه کند. در این شرایط هم ممکن است که مشتری سایت شما را فراموش کند. حالا اگر از خدمات یکتانت استفاده کرده باشید، مشتری در سایت‌های دیگر هم تبلیغات شما را می‌بیند و دوباره وارد سایت شما می‌شود. در این شرایط به احتمال زیاد خریدش را نهایی می‌کند و یک مشتری از دست رفته را دوباره به دست می‌آورید.

نمونه تبلیغات یکتانت

البته تبلیغات ریتارگتینگ برای سایت‌هایی مناسب است که بازدیدکنندگان نسبتا زیادی دارند. اگر سایت‌تان را تازه تاسیس کرده‌اید و هنوز بازدیدکننده زیادی ندارد، بهتر است از تبلیغات عادی یکتانت استفاده کنید. این سرویس یکتانت تبلیغات شما را در تمام سایت‌های طرف قراردادش نمایش می‌دهد و هرکسی که وارد این سایت‌ها می‌شود تبلیغ شما را می‌بیند. به این ترتیب تعداد بازدیدکنندگان سایت شما و همینطور مشتریان‌تان بیشتر می‌شود.

استفاده از سرویس یکتانت کار سخت و پیچیده‌ای نیست و هزینه تبلیغات هم براساس کاربرانی که به سایت‌تان وارد می‌شود، از شما دریافت خواهد شد. یعنی این که مثلا به ازای هر کلیک روی تبلیغات شما، 2000 تومان از حساب‌تان در یکتانت کسر می‌شود. سایت ساز پرتال برای راحتی کار شما در تبلیغات یک افزونه رایگان تهیه کرده است. با فعال کردن این افزونه، خیلی راحت سایت‌تان در پرتال به سرویس یکتانت متصل شده و می‌توانید در سایت‌های مختلف تبلیغ کنید.

02191003383 داخلی 2