۳۰٪ تخفیف ویژه به مناسبت عید نوروز

آمار بازدیدکنندگان

برای مشاهده و بررسی آمار بازدیدکنندگان وب‌سایت خود، مراحل زیر را دنبال کنید:


۱- از منوی بخش مدیریت وب‌سایت روی «آمار بازدیدکنندگان» کلیک کنید.


۲- امکان مشاهده آمار بازدیدکنندگان براساس افراد، صفحه‌ها، موقعیت‌های جغرافیایی، تکنولوژی‌ها و ارجاع دهنده‌ها به صورت مجزا وجود دارد. برای بررسی مورد دلخواه خود روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.

۳- در قسمت افراد می‌توانید محدوده زمانی دلخواه خود را انتخاب کنید و آمار مورد نظرتان را در چندین نمودار و یک فهرست مشاهده کنید.


۴- در قسمت صفحه‌ها، پس از انتخاب محدوده زمانی می‌توانید بازدید از دامنه‌ها و صفحه‌ها را در دو فهرست مجزا مشاهده و بررسی کنید.

۵- در بخش موقعیت‌های جغرافیایی، فهرستی مشاهده می‌کنید که نشان می‌دهد؛ چه تعداد افراد از چه کشورهایی از وب‌سایت شما بازدید کرده‌اند.


۶- در قسمت تکنولوژی‌ها دو فهرست مشاهده می‌کنید؛ فهرست اول نشان دهنده سیستم عامل افرادی است که از وب‌سایت شما بازدید کرده‌اند و فهرست دوم، شامل نام مرورگرهایی است که بازدیدکنندگان با استفاده از آن‌ها وارد وب‌سایت شما شده‌اند.

۷- با استفاده از قسمت ارجاع دهنده، می‌توانید فهرست دامنه‌هایی را که لینک وب‌سایت شما بر روی آن‌ها قرار داشته و بازدیدکنندگان با استفاده از آن لینک وارد وب‌سایت شما شده‌اند، مشاهده کنید. همچنین فهرستی از صفحه‌هایی که به سایت شما ارجاع داده‌اند نیز نمایش داده می‌شود.

02191003383 داخلی 2